Voting API Reaction (8.x-1.9) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Closed
be: Зачынена

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Default
be: Прадвызначана

en: Open
be: Адкрыць

en: Never
be: Ніколі

en: Field name
be: Назва поля

en: Hidden
be: Схаваць

en: Show
be: Паказаць

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Hide
be: Схаваць

en: Detection method
be: Метад вызначэння

en: Weight for @title
be: Вага для @title
