Voting API Reaction (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Closed
lt: Uždara

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: Icon
lt: Piktograma

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Never
lt: Niekada

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Show
lt: Rodyti

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Hide
lt: Slėpti

en: Detection method
lt: Aptikimo metodas

en: Weight for @title
lt: @title svoris
