Voting API Reaction (8.x-1.9) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Closed
vi: Đóng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Default
vi: Mặc định

en: Open
vi: Mở

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Field name
vi: Tên trường

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Show
vi: Hiện

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Hide
vi: Ẩn

en: Reactions
vi: Các phản ứng

en: Detection method
vi: Phương thức phát hiện

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
