Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Votes
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་
