Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ku: داخراوە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: never
ku: هیچ کات

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Count
ku: ژمارە

en: Votes
ku: ده‌نگ

en: About
ku: دەربارە
