Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Closed
gu: બંધ

en: yes
gu: હા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Votes
gu: મત

en: About
gu: વિશે
