Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Closed
id: Ditutup

en: yes
id: ya

en: Default
id: Bawaan

en: Open
id: Buka

en: never
id: tidak pernah

en: no
id: tidak

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Average
id: Purata

en: Count
id: Jumlah

en: Votes
id: Suara

en: About
id: Tentang

en: Styles
id: Gaya
