Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Closed
ka: დახურულია

en: yes
ka: დიახ

en: Open
ka: ღია

en: never
ka: არასდროს

en: no
ka: არა

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Votes
ka: ხმები
