Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: never
lv: nekad

en: no
lv: nē

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Votes
lv: Balsis

en: About
lv: Par

en: Styles
lv: Stili
