Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Closed
pl: Zamknięte

en: yes
pl: tak

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: never
pl: nigdy

en: no
pl: nie

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Average
pl: Średnia

en: Count
pl: Liczba

en: Votes
pl: Głosy

en: About
pl: O stronie

en: Poor
pl: Słabe

en: Styles
pl: Style

en: Show results
pl: Pokaż wyniki
