Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Closed
pt: Fechado

en: yes
pt: sim

en: Default
pt: Padrão

en: Open
pt: Aberto

en: never
pt: nunca

en: no
pt: não

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Average
pt: Média

en: Count
pt: Contar

en: Votes
pt: Votos

en: About
pt: Sobre

en: average
pt: média

en: Poor
pt: Ruim

en: Styles
pt: Estilos
