Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Closed
ast: Zarráu

en: yes
ast: Sí

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: never
ast: nunca

en: no
ast: non

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Count
ast: Cuenta

en: Votes
ast: Votos
