Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Closed
be: Зачынена

en: yes
be: так

en: Default
be: Прадвызначана

en: Open
be: Адкрыць

en: never
be: ніколі

en: no
be: не

en: Field name
be: Назва поля

en: Count
be: Колькасць

en: Votes
be: Галасы

en: About
be: Аб
