Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Closed
gl: Pechada

en: yes
gl: si

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: never
gl: nunca

en: no
gl: non

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Average
gl: Media

en: Count
gl: Contar

en: Votes
gl: Votos

en: About
gl: Información

en: Poor
gl: Pobre

en: Styles
gl: Estilos
