Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Closed
jv: Ditutup

en: yes
jv: ya

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: never
jv: ora tau

en: no
jv: ora

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Average
jv: Rerata

en: Count
jv: Jumlah

en: About
jv: Ngenani
