Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Closed
mr: बंद

en: yes
mr: हो

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: never
mr: कधीच नाही

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Votes
mr: मते
