Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: yes
ro: da

en: Default
ro: Implicit

en: Open
ro: Deschideți

en: never
ro: nicioadă

en: no
ro: nu

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Average
ro: Medie

en: Count
ro: Contor

en: Votes
ro: Voturi

en: About
ro: Despre

en: Styles
ro: Stiluri
