Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Closed
uk: Закрито

en: yes
uk: так

en: Default
uk: Базово

en: Open
uk: Відкрито

en: never
uk: ніколи

en: no
uk: ні

en: Field name
uk: Назва поля

en: Average
uk: Середнє

en: Count
uk: Лічильник

en: Votes
uk: Голоси

en: About
uk: Про модуль

en: average
uk: середній

en: Poor
uk: Незадовільно

en: Styles
uk: Стилі

en: Anonymous vote rollover
uk: Повторювання анонімних голосувань

en: Readonly
uk: Лише для читання
