Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: yes
ur: جی ہاں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Open
ur: کھلا

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
