Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Closed
af: Gesluit

en: yes
af: ja

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: never
af: nooit

en: Votes
af: Stemme
