Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: yes
ca: sí

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: never
ca: mai

en: Voting
ca: Votació

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Average
ca: Mitjana

en: Count
ca: Quantitat

en: Votes
ca: Vots

en: About
ca: Detalls

en: average
ca: mitjana

en: Poor
ca: Fluix

en: Styles
ca: Estils
