Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Closed
cs: Zavřená

en: yes
cs: ano

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: never
cs: nikdy

en: no
cs: ne

en: Voting
cs: Hlasování

en: Field name
cs: Název pole

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Votes
cs: Hlasy

en: About
cs: Popis

en: Poor
cs: Špatné

en: Styles
cs: Styly
