Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Closed
es: Cerrado

en: yes
es: sí

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: Open
es: Abierta

en: never
es: nunca

en: Voting
es: Votación

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Average
es: Promedio

en: Count
es: Número

en: Votes
es: Votos

en: About
es: Acerca de

en: Poor
es: Malo

en: Styles
es: Estilos

en: Anonymous vote rollover
es: Vuelta de votación anónima
