Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: yes
te: అవును

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Open
te: తెరువు

en: no
te: కాదు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Average
te: సగటు

en: Count
te: లెక్క

en: About
te: గురించి
