Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Closed
ug: يىپىش

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: no
ug: ياق

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Styles
ug: شەكلى
