Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Closed
bn: বন্ধ

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: never
bn: কখনোই নয়

en: About
bn: সম্পর্কে
