Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: yes
el: ναι

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Open
el: Ανοιχτά

en: never
el: ποτέ

en: no
el: όχι

en: Voting
el: Ψήφιση

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: About
el: Περί

en: Styles
el: Στυλ
