Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Closed
fr: Fermé

en: yes
fr: oui

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Open
fr: Ouvert

en: never
fr: jamais

en: no
fr: non

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Average
fr: Moyenne

en: Count
fr: Décompte

en: About
fr: À propos

en: average
fr: moyenne

en: Like
fr: J'aime

en: Poor
fr: Insuffisant

en: Anonymous vote rollover
fr: Vote anonyme multiple

en: good
fr: bon

en: Vote type
fr: Type de vote

en: Readonly
fr: Lecture seule
