Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Closed
he: סגור

en: yes
he: סוגים

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתוח

en: never
he: אף פעם

en: no
he: לא

en: Voting
he: הצבעה

en: Field name
he: שם שדה

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: About
he: אודות

en: Poor
he: עלוב

en: Styles
he: סגנונות
