Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Closed
hu: Lezárt

en: yes
hu: igen

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Open
hu: Nyitott

en: never
hu: soha

en: no
hu: nem

en: Voting
hu: Szavazás

en: Field name
hu: Mező neve

en: Average
hu: Átlag

en: Count
hu: Mennyiség

en: About
hu: Leírás

en: Like
hu: Tetszik

en: Poor
hu: Gyenge

en: Styles
hu: Stílusok

en: Anonymous vote rollover
hu: Be nem jelentkezett felhasználók szavazatainak göngyölítése
