Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Poor
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟ
