Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: About
my: အကြောင်း
