Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Closed
nn: Stengt

en: yes
nn: ja

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: never
nn: aldri

en: no
nn: nei

en: Field name
nn: Feltnamn
