Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Closed
os: Æхгæд

en: yes
os: ойы

en: None
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд

en: Open
os: Конд у
