Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Closed
da: Lukket

en: yes
da: ja

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Open
da: Åben

en: never
da: aldrig

en: no
da: nej

en: Good
da: God

en: Voting
da: Bedømmelse

en: Field name
da: Feltnavn

en: Average
da: Gennemsnit

en: Count
da: Antal

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om

en: Poor
da: Ringe

en: Anonymous vote rollover
da: Pause for anonyme stemmer
