Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Closed
eo: Fermita

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: never
eo: neniam

en: Good
eo: Bona

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Average
eo: Meznombro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Poor
eo: Febla
