Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Closed
fi: Suljettu

en: yes
fi: kyllä

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Open
fi: Avoin

en: never
fi: ei koskaan

en: no
fi: ei

en: Good
fi: Hyvä

en: Voting
fi: Äänestys

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Count
fi: Laskuri

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: About
fi: Tietoja

en: Like
fi: Tykkää

en: Poor
fi: Heikko

en: Styles
fi: Tyylit
