Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Closed
is: Lokuð

en: yes
is: já

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Open
is: Opna

en: never
is: aldrei

en: no
is: nei

en: Good
is: Gott

en: Average
is: Meðaltal

en: About
is: Um
