Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Closed
mn: Хаалттай

en: yes
mn: тийм

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: no
mn: үгүй

en: Good
mn: Сайн

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
