Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Closed
oc: Tampat

en: yes
oc: òc

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Open
oc: Dobèrt

en: never
oc: pas jamai

en: no
oc: non

en: Good
oc: Plan

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Average
oc: Mejana

en: Count
oc: Descompte

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus

en: Styles
oc: Estils
