Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Closed
fa: بسته شده

en: yes
fa: بله

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Open
fa: باز

en: never
fa: هرگز

en: no
fa: خیر

en: Good
fa: خوب

en: Field name
fa: نام میدان

en: Average
fa: میانگین

en: Count
fa: شمارش

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره

en: Styles
fa: استایل ها
