Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Closed
sq: I mbyllur

en: yes
sq: po

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: never
sq: asnjëherë

en: no
sq: jo

en: Count
sq: Numri

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
