Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Closed
vi: Đóng

en: yes
vi: có

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Open
vi: Mở

en: never
vi: chưa bao giờ

en: no
vi: không

en: Good
vi: Tốt

en: Field name
vi: Tên trường

en: Average
vi: Trung bình

en: Count
vi: Số lượng

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Poor
vi: Xấu
