Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Closed
ast: Zarráu

en: yes
ast: Sí

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: no
ast: non

en: Good
ast: Bonu

en: Never
ast: Nunca

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Count
ast: Cuenta

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
