Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Closed
az: Bağlıdır

en: yes
az: bəli

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: no
az: yox

en: Good
az: Yaxşı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Field name
az: Sahə adı

en: Average
az: Orta

en: Count
az: Say

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında

en: Styles
az: Üslublar
