Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: yes
bo: ཡིན

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: no
bo: མིན

en: Good
bo: བཟང

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Count
bo: གྲངས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
