Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: yes
ca: sí

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: Good
ca: Bona

en: Voting
ca: Votació

en: Never
ca: Mai

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Average
ca: Mitjana

en: Count
ca: Quantitat

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Installed
ca: Instal·lat

en: About
ca: Detalls

en: Poor
ca: Fluix

en: Styles
ca: Estils
