Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Closed
cy: Ar gau

en: yes
cy: ie

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Open
cy: Ar agor

en: no
cy: na

en: Voting
cy: Pleidleisio

en: Never
cy: Byth

en: Average
cy: Cyfartaledd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Not installed
cy: Heb ei osod
