Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
