Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Closed
es: Cerrado

en: yes
es: sí

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: Open
es: Abierta

en: Good
es: Bueno

en: Voting
es: Votación

en: Never
es: Nunca

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Average
es: Promedio

en: Count
es: Número

en: Not installed
es: No instalado

en: Immediately
es: Inmediatamente

en: Installed
es: Instalado

en: About
es: Acerca de

en: Poor
es: Malo

en: Styles
es: Estilos

en: Anonymous vote rollover
es: Vuelta de votación anónima
